Studio Pielęgnacji Urody NAOMI


Idź do treści

Trwałe usuwanie owłosienia

Oferta > Oferta


MASZ JUŻ DOSYĆ TRADYCYJNYCH METOD DEPILACJI ?... TERAZ MAMY NA TO SPOSÓB !
SKUTECZNA I BEZPIECZNA METODA TRWAŁEGO USUWANIA OWŁOSIENIA - APILUS SENIOR

APILUS® to zaawansowana technologia trwałego usuwania owłosienia, która zapewnia zabiegi skuteczniejsze, wygodniejsze, o rezultatach dużo lepszych i szybszych niż uzyskiwane w wyniku przeprowadzenia innych technik trwałej depilacji.
Technika APILUS® polega na zastosowaniu prądu o wysokiej częstotliwości (13,56 MHz czyli 13,56 milionów cyklów na sekundę), z dokładnością do setnej sekundy. Zapewniając krótki czas wykonania zabiegu oraz stałe usunięcie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa.
System APILUS® jest całkowicie kontrolowany przez komputer. Dodatkowo każda funkcja jest chroniona przez specjalne obwody, gwarantujące stabilność wychodzenia prądów. Przed ewentualnymi usterkami systemu chroni pacjenta moduł ochronny "Processor Sentinel" - PS (strażnik procesora), który nadzoruje stan mikroprocesora. Wyposażony w unikalny system "testu tolerancji" Apilus pozwala ustawić parametry urządzenia w zależności od poziomu wrażliwości skóry na działanie prądu.
Jest to najbardziej sprawdzona metoda trwałego usuwania owłosienia. Można ją przeprowadzić o każdej porze roku.
APILUS® - zapewnia 100% skuteczność, nieporównywalny komfort, wygodę i całkowite bezpieczeństwo pacjenta.

NOWOŚĆ!!! REGULACJA BRWI NA STAŁE !
BEZPIECZNA EPILACJA MIEJSC INTYMNYCH !

Elektroepilacja, czy laser?
EPILACJA oznacza trwałe usunięcie owłosienia. DEPILACJA natomiast to usunięcie czasowe.

Do metod epilacji zaliczamy zabiegi elektrokoagulacji (wykorzystujące różne rodzaje prądu: elektroliza, termokoagulacja, prądy łączone-Blend i OmnoBlend, termoliza Flash oraz najnowocześniejsza metoda- termoliza MicroFlash, wykorzystująca prądy wysokiej częstotliwości o bardzo wysokim natężeniu przy bardzo krótkim czasie (tysięczne sekundy), dzięki czemu zabieg jest bezbolesny). Elektroepilacja, jest to jedyna pewna i sprawdzona przez dziesięciolecia metoda usuwania owłosienia na stałe.
Lasery i urządzenia typu IPL usuwają owłosienie rzeczywiście na długi okres czasu. Błędem jest jednak twierdzenie, że metody te gwarantują trwałe usunięcie owłosienia, czyli "na zawsze". Działając wyłącznie na struktury włosa, nie uszkadzają komórek "macierzystych", które znajdują się również częściowo poza jego obrębem. Okres w jakim włosy mogą zacząć odrastać po zastosowaniu tych metod określa się na 5-10 lat.
Elektroepilacja, czyli epilacja igłowa to jedyna potwierdzona naukowo i uznana na świecie metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia (jest również jedyną dopuszczaną w nazewnictwie przez FDA (Amerykański Urząd Kontroli Żywności i Leków) metodą trwałego usuwania owłosienia na terenie USA).
PRZECIWSKAZANIA:
- stany zapalne skóry -
-przebyta operacja lub anomalie zastawek serca
- obecność rozrusznika serca, implantów metalowych, protez stawów
- ciąża
- alergie
- cukrzyca
- epilepsja
- świeże rany i ubytki skórne
- niska krzepliwość krwi
- zaburzenia krążenia

Wystarczy jeden zabieg czy niezbędna jest seria?
Liczba zabiegów zależy od rodzaju obszaru poddawanego epilacji, stopnia owłosienia oraz indywidualnych cech każdej osoby. Na wzrost włosów wpływają bowiem hormony, których stężenie w naszych organizmach jest różne. Włoski rosną w różnym tempie, dlatego w czasie jednej wizyty zniszczeniu ulega tylko ich część - będąca aktualnie w pierwszej fazie wzrostu ( anagenie) . Włosy można bowiem skutecznie usunąć jedynie w tym momencie ich rozwoju, a ponieważ nie jesteśmy w stanie określić, które włosy znajdują się w fazie anagenu, a które przeszły już w fazę katagenu czy telogenu, zbieg musi być wykonany cyklicznie ( średnio 8-12 wizyt), a długość przerwy między nimi ustala się indywidualnie.

Na jakiej zasadzie pozbywamy się niechcianych włosków?
Elektroepilacja, czyli epilacja igłowa polega na wprowadzeniu do mieszka włosowego cieniutkiej, tempo zakończonej igły-elektrody (sondy), przez którą przepływa impuls elektryczny powodujący koagulację (ścięcie) struktur białkowych, a tym samym trwałe uszkodzenie macierzy włosa.
Zabieg epilacji metodą mikroelektrokoagulacji powoduje trwałe uszkodzenie macierzy wzrostu włosa w fazie anagenu, z wykorzystaniem prądu wysokiej częstotliwości (termoliza Flash oraz MicroFlash). Jest to najnowocześniejsza technologia, wykorzystująca bardzo wysokie natężenie prądu przy bardzo krótkim czasie (do tysięcznych sekund) , zapewniając bezbolesność zabiegu, a tym samym niezrównany komfort .
Czy do zabiegu należy się specjalnie przygotować?
Na dwa tygodnie przed i po zabiegu nie wolno się opalać. Niewskazane jest przyjmowanie środków fotouczulających (są to: witamina A i D, substancje zawarte w niektórych ziołach - nagietku czy dziurawcu). Epilacja nie powinna być również wykonywana bezpośrednio po zabiegach z wykorzystaniem kwasów owocowych.
Ile kosztuje zabieg?
Cena uzależniona jest od partii ciała, która poddawana jest epilacji i jest zależna od czasu trwania zabiegu. Wynosi od 100 do 500 złotych .
(na przykład - wąsik: 100-250 zł /pachy: 150-300 zł /nogi: 350-500 zł / bikini: 150-350 zł / regulacja brwi: 100-250 zł ).


Powrót do treści | Wróć do menu głównego