Studio Pielęgnacji Urody NAOMI


Idź do treści

Salon kosmetyczny

O nasSzanowni Państwo,
Zapraszamy do Studia Pielęgnacji Urody Naomi znajdującego się w centrum Szczecinka, miejsca w którym każdy może liczyć na pozytywny przypływ energii. Naszych klientów otaczamy życzliwą i fachową opieką. Indywidualne podejście do każdego klienta ma na celu poznanie Państwa oczekiwań i dostosowanie zabiegów do fizycznych i psychicznych potrzeb. Państwa komfort jest dla nas najważniejszy. Gwarancją świadczonych usług jest wysokiej jakości sprzęt oraz doświadczony personel. Dyskrecja, zaangażowanie i bezwzględny profesjonalizm to nasze zalety. Zapewniamy wysoką jakość usług i jesteśmy przekonane, że zaprzyjaźnimy się na dłużej....

Serdecznie zapraszamy


A tak się wszystko zaczęło...
Studio Pielęgnacji Urody Naomi istnieje od czerwca 1999 roku.
Wówczas zrodziło się marzenie o stworzeniu najlepszego w mieście profesjonalnego studia pielęgnacji urody. Początki nie były łatwe...Zapał i aspiracje były znacznie wyższe niż środki finansowe posiadane na ich spełnienie. Pragnęłam by było to coś więcej niż typowy gabinet kosmetyczny, by chęć poprawy urody nie była jedynym powodem, dla którego klienci odwiedzaliby nasze studio. Chciałam, by było to miejsce, w którym można jednocześnie wypocząć, odreagować, oderwać się od codziennych problemów, nabrać sił i energii, ale także spotkać się z sympatycznymi ludżmi, porozmawiać, pośmiać się, nawiązać nowe znajomości...
Jego dzisiejsza postać jest spełnieniem marzenia sprzed lat.
. W skład naszego studia wchodzą:
* dwa odrębne pomieszczenia do zabiegów kosmetycznych związanych z pielęgnacją twarzy i ciała, w których przenosimy klientki do Krainy Piękna i Relaksu. Stylizowane wnętrza, muzyka relaksacyjna, blask świec podczas zabiegów pielęgnacyjnych przeprowadzanych w intymnej atmosferze, pomagają w spokoju poukładać SWOJE myśli i odzyskać energię;
*studio pielegnacji dłoni i paznokci, tu przy filiżance aromatycznej kawy czy herbaty mogą Państwo zadbać o swoje dłonie i poznać najnowsze trendy w stylizacji i zdobieniu paznokci;
*solarium z klimatyzacją i nawilżającą bryzą

Ciągle powiększamy swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach.
Staramy się być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na rynku kosmetycznym. Sukcesywnie wprowadzamy je do naszego studia.

Od 1999 roku wykonujemy stylizację paznokci metodą akrylową.
.
W 2000 roku rozpoczęłyśmy współpracę z renomowaną firmą Thalgo w
zakresie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało.

Od 2001 roku wykonujemy makijaż permanentny, tatuaż i body piercing.

W 2002 rozpoczęłyśmy współpracę z firmą Euro-fashion w zakresie stylizacji paznokci, poszerzając usługi o żel i fiberglass.

W 2004 roku zostałyśmy jednym z 50-ciu w Polsce Salonów Referencyjnych Restylane, wzbogacając ofertę usług o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: korekcja zmarszczek, modelowanie twarzy, powiększanie ust,które wykonywane są w naszym gabinecie przez specjalistę chirurga dr Krzysztofa Zarębę.

W 2005 roku stałyśmy się pierwszym w Polsce Salonem Firmowym Akademii Paznokci Euro-Fashion pod patronatem marki Christrio.
Klientki mają gwarancję, że preparaty używane przez nas są najwyższej jakości i odpowiadają wszelkim normom unijnym.

Pod koniec 2005 poszerzyłyśmy swoją ofertę o zabiegi na ciało, wprowadzając nowości z dziedziny odnowy biologicznej : saunę infrared, balneoterapię (hydromasaż, kąpiele perełkowe) oraz DAY SPA(nasz pomysł na jednodniowy urlop).

Od 2006 wykonujemy specjalistyczne zabiegi mikrodermabrazji "SKIN JET" - .w 2007 roku otrzymałyśmy prestiżową nagrodę "The Best of Profesjonalissmus SKIN JET 2006".

Od 2008 roku uczestniczymy w "Powszechnym Programie Profilaktycznym ZDROWE NOGI". Wykonujemy "Pedicure Specjalistyczny", w tym: usuwanie nagniotków i modzeli, rekonstrukcję uszkodzonej płytki paznokciowej,tamponady, klamry na wrastające paznokcie BSS.

W roku 2009 poszerzyłyśmy naszą ofertę o zabiegi presoterapii (skutecznej terapii antycellulitowej).
Od 2010 roku zajmujemy się trwałym usuwaniem owłosienia, zamykaniem naczynek, usuwaniem naczyniaków i włókniaków skórnych.
W 2011 roku wkroczyłyśmy w szeregi elitarnych Day Spa współpracujących w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała z renomowaną firmą PEVONIA Botanica.
W 2014 roku poszerzyłyśmy swoją ofertę o zabiegi z zakresu kosmerologii estetycznej (specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem aparatury do mezoterapii mikroigłowej oraz modelowania sylwetki za pomocą prądów TENS).

W 2015 roku w Plebiscycie Laury Piękna czytelnicy Głosu Koszalińskiego przyznali nam 1 miejsce w kategorii Studio Urody oraz 2 miejsce w kategorii Najpopularnirjsza Kosmetyczka.

W 2016 roku poszerzyłyśmy ofertę z zakresu kosmetologii estetycznej twarzy i ciała o KARBOKSYTERAPIĘ- urządzenie medyczne będące jednym z największych przełomów w medycynie estetycznej od czasu pojawienia się botoksu.W czym tkwi tajemnica mojego sukcesu...

Kocham ludzi i kocham to co robię. Moja praca jest moją pasją i moim hobby.
Szanuję każdą klientkę, a te stałe otaczam specjalna opieką. Mogą liczyć, że zawsze znajdziemy dla nich czas. Cztero- osobowy, wykwalifikowany i uśmiechnięty, personel studia pracuje w systemie zmianowym w godzinach 9.00- 21.00.
Klientki doceniają nasz profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej z nich. Świadczy o tym coraz szersze grono stałych klientek. Znajdują się wśród nich i takie, które są z nami od początku istnienia studia, niektóre przyjeżdżają regularnie spoza Szczecinka.
To utwierdza nas w przekonaniu, że dobrze wykonujemy swoją pracę.


Liliana Wronowska


Powrót do treści | Wróć do menu głównego