Studio Pielęgnacji Urody NAOMI


Idź do treści

Pielegnacja, upiekszanie oczu

Oferta > Oferta


Zabiegi kosmetyczne na okolice oczu

SEKRET MŁODEGO SPOJRZENIA
Jeśli chcesz zlikwidować worki,cienie czy opuchliznę pod oczami wybierz specjalistyczny zabieg z udziałem MASKI NA OCZY PEVONIA BOTANICA. Aby przedłużyć efekty codziennie stosuj kosmetyki z Linii Yeux Pevonia.
Efekty kuracji:
" wypoczęta, napięta skóra wokół oczu
" doskonałe przygotownie do makijażu
" wypłycenie zmarszczek
" ukojenie
cena 80 zł


MAKIJAŻ

Oczy są zwierciadłem naszej duszy...
Oddaj się w ręce profesjonalistów...

Makijaż dzienny 50 zł
Makijaż wieczorowy 55 zł
Makijaż ślubny 55 zł
Makijaż próbny + ślubny 110zł
Makijaż fantazyjny 65 zł
Makijaż sylwestrowy 55-65 zł


Makijaż permanentny
Oferujemy Państwu nowy rodzaj makijażu oczu, ust i brwi utrzymujący się od 3-5 lat tzw makijaż permanentny. Jest to bezpieczniejsza metoda wprowadzania wgłąb skóry barwnika pochodzenia roślinnego.Makijaż permanentny wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Do wykonania makijażu stosujemy najwyższej jakości barwniki, które wprowadzamy cienką jednorazową igłą płytko w naskórek, gdzie utrzymują się średnio od 3 do 5 lat w zależności od rodzaju skóry.
W zależności od potrzeb za pomocą tego makijażu można zmienić wyraz oczu, złagodzić wyraz twarzy, optycznie podnieść opadające powieki, zrekonstruować bądź przyciemnić przerzedzone brwi.

W pierwszych dniach po zabiegu makijaż jest najmocniejszy. Podrapana igłą wierzchnia warstwa naskórka złuszcza się przez kilka dni wraz z częścią barwnika. Brwi złuszczają się około tygodnia, usta i oczy około czterech dni. Makijaż w tym czasie blednie do 50% barwy wyjściowej - jest to proces jak najbardziej naturalny. Bardzo ważne jest w tym czasie ciągłe nawilżanie-preparatami które poleci nam osoba wykonująca zabieg - Linergistka.
Po 6-12 tygodniach po zabiegu można wykonać ewentualną korektę .

Brwi - 600zł
Kreski na powiekach ( górna i dolna)- 600zł
Kreski (powieka górna )- 500zł
Usta (kontur)- 600złPrzedłużanie rzęs 1:1 oraz 3D

To nowa metoda polegajaca na przyklejaniu do naturalnej rzęsy, odpowiednio dobranej rzęsy sztucznej (z syntetycznego jedwabiu). W zależności od rodzaju rzęs klientki kosmetyczka dobiera kształt i rodzaj doklejanych rzęs (mniej,bądż bardziej wywiniete, dłuższe lub krótsze). W efekcie otrzymujemy wyraziste spojrzenie, pełne blasku i kobiecości.
Zalety zabiegu:
-rzęsy dłuższe i gęstsze o 120%
-trwałość do 3 m-cy
-odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwych oczu
-wodoodporne, idealne nawet bez konieczności tuszowania
-dostępne w róznych kolorach
-indywidualny dobór długości, grubości i wygięcia rzęs
Efekt utrzynuje się do 3 m-cy, z potrzeba uzupełnienia co 3-4tyg. Ewentualnych ubytków, zwiazanych z naturalnym cyklem wypadania rzęs.

Przedłużanie 1:1- 120 zł/ uzupełnianie - 60zł
Przedłużanie 3D- 160 zł/ uzupełnianie- 80zł

Powrót do treści | Wróć do menu głównego