Studio Pielęgnacji Urody NAOMI


Idź do treści

Makijaz permanentny - tatuaz

Oferta > Oferta
Makijaż Trwały


Oferujemy Państwu nowy rodzaj makijażu oczu, ust i brwi utrzymujący się od 3-5 lat tzw makijaż permanentny. Jest to bezpieczniejsza metoda wprowadzania wgłąb skóry barwnika pochodzenia roślinnego.Makijaż permanentny wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym za pomocą maści EMLA. Do wykonania makijażu stosujemy najwyższej jakości barwniki, które wprowadzamy cienką jednorazową igłą płytko w naskórek, gdzie utrzymują się średnio od 3 do 5 lat w zależności od rodzaju skóry.
W zależności od potrzeb za pomocą tego makijażu można zmienić wyraz oczu, złagodzić wyraz twarzy, optycznie podnieść opadające powieki, zrekonstruować bądź przyciemnić przerzedzone brwi.

W pierwszych dniach po zabiegu makijaż jest najmocniejszy. Podrapana igłą wierzchnia warstwa naskórka złuszcza się przez kilka dni wraz z częścią barwnika. Brwi złuszczają się około tygodnia, usta i oczy około czterech dni. Makijaż w tym czasie blednie do 50% barwy wyjściowej - jest to proces jak najbardziej naturalny. Bardzo ważne jest w tym czasie ciągłe nawilżanie-preparatami które poleci nam osoba wykonująca zabieg - Linergistka.
Po 6-12 tygodniach po zabiegu można wykonać ewentualną korektę .


Nasz aparat:

Urządzenie BioEvolution zapewnia najwyższą jakość popartą certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 13485 (europejski standard medyczny).
Urządzenia do makijażu permanentnego BioEvolution wyposażone jest w mikroprocesory firmy Intel, które zapewniają niezmienną częstotliwość pracy igły pomimo zróżnicowanej struktury skóry.
W tradycyjnych urządzeniach częstotliwość pracy igły spada, kiedy napotyka ona na skórę stawiającą silniejszy opór (efektem tego są przerywane linie i krótka trwałość koloru). Zastosowanie w urządzeniach BioEvolution "inteligentnej technologii" pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji.
BioEvolution opracował i opatentował pierwszy zintegrowany system igły z nasadką (kartridż), który zapewnia zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Wewnętrzna membrana utrzymuje igłę w sterylnej czystości. Dla zapewnienia bezpieczeństwa jednorazowe kartridże pakowane są w sterylnym pomieszczeniu (ISO klasy 8) oraz dodatkowo sterylizowane tlenkiem etylenu. Każdy kartridż posiada numer seryjny.


W jaki sposób wykonywany jest makijaż permanentny:

Makijaż Permanentny polega na wprowadzaniu w naskórek cienka sterylna jednorazowa igłą niewielkiej ilości bezpiecznego barwnika stworzonego wyłącznie do makijażu permanentnego, testowanego klinicznie aby zminimalizować ryzyko wystąpienia alergii.
Zabieg poprzedza konsultacja, podczas której wybrany zostaje kształt oraz kolor pigmentacji.


Przeciwwskazania:

Metoda ta nie powinna być stosowana u kobiet w ciąży, w czasie infekcji oraz u osób chorych na łuszczycę, cukrzycę i przyjmujących leki sterydowe. Przeciwwskazaniem do makijażu permanentnego oczu są przebyte choroby gałki ocznej, tendencje do stanów zapalnych spojówki oraz tendencje rodzinne do odwarstwiania siatkówki.


Zalecenie pozabiegowe

Przez 4 dni po zabiegu skóra nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę należy myć samą wodą lub mleczkiem i tonikiem. Przez dwa tygodnie po zabiegu nie można korzystać z basenu, sauny ani solarium, unikać słońca, smarować twarz a szczególnie usta preparatami o wysokich filtrach.
cena:
Brwi 600zł
Kreski (powieki dolne i górne) 600zł
Kreski (powieki górne)- 500zł
Usta(kontur)- 600zł


Powrót do treści | Wróć do menu głównego