Studio Pielęgnacji Urody NAOMI


Idź do treści

Żelazko przeciwzmarszczkowe

Oferta > OfertaŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE


Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu i elastyny, mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają mniejszą masę przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziałują na tkankę mięśniową i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które wpływają wzmacniająco na mięśnie.
Odpowiedź stanowi: Żelazko Przeciwzmarszczkowe wyposażone w unikalną pompę VacuElectro, która wykorzystuje masaż próżniowy vacum i wspomagającą stymulację TENS. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki dwóch skutecznych metod gwarantuje uzyskanie znacznie lepszych efektów w krótszym czasie. W większości przypadków efekt "prasowania" zmarszczek jest widoczny po pierwszym zabiegu.

działanie, efekty:
" wygładzenie skóry, zmniejszenie zmarszczek, działanie liftingujące
" wzmocnienie, regeneracja i poprawa ukrwienia mięśni
" pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych
" zwiększenie masy mięśniowej polepsza napięcie skóry
" poprawa kolorytu i stanu skóry
" stymulacja cyrkulacji krwi oraz zwiększenie dotlenienia i odżywienia tkanek skóry i mięśni
" poprawa ukrwienia polepsza wchłanianie stosowanych po zabiegu preparatów przeciwzmarszczkowych

Mikrostymulacja TENS

TENS czyli Przezskórna Elektryczna Stymulacja Nerwów jest skrótem od angielskiego słowa Transcutaneous Electrical Nervous Stimulation. Jest to sprawdzona, skuteczna i bezpieczna metoda stosowana od lat w fizykoterapii do łagodzenia bólu i leczenia zaburzeń funkcji mięśni i nerwów. Metoda ta dzięki swojej efektywności znalazła także swoje zastosowanie w kosmetyce. Tens wykorzystane w żelazku przeciwzmarszczkowym wzmacnia mięśnie twarzy, klatki piersiowej.
Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu, elastyny i wilgoci w skórze. Mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają mniejszą masę przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziaływują na mięśnie i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które wzmacniające także mięśnie, co sprawia, że osłaniając je skóra jest lepiej napięta.

Poprzez szybką mikropulsację 50-200 razy na sekundę następuje stymulacja nerwów i pobudzenie mięśni do pracy przez co następuje ich regeneracja. Zabieg kształtuje, wzmacnia i regeneruje mięśnie oraz zmniejsza uczucie napięcia. Poprawia się elastyczność skóry, która utraciła jędrność oraz zmniejsza uczucie napięcia. Poprawia się ukrwienia i dotlenienie skóry. Intensywność stymulacji regulujemy tak, aby zabieg był przyjemny dla klienta.

działanie, efekty:

" delikatnie stymuluje mięśnie twarzy
" wygładza skórę, zmniejsza zmarszczki
" działa liftingująco
" pobudza naturalne procesy regeneracyjne organizmu
" wzmacnia, mięśnie, regeneruje je, poprawia ich ukrwienie
" pobudza do pracy układ limfatyczny, i krwionośny, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona
" zwiększenie masy mięśniowej polepsza napięcie skóry i wpływa na jej wygładzenie
" stymulacja cyrkulacji krwi zwiększa dotlenienie i odżywienie tkanek skóry i mięśni
" poprawa ukrwienia polepsza wchłanianie stosowanych po zabiegu preparatów przeciwzmarszczkowych
" polepsza koloryt i stan skóry


Grzebień przeciwzmarszczkowy.

Pozwala wykonać masaż akupresury polegający na ucisku oraz metodą głaskania. Grzebień pokryty jest 24K złotem i emituje mikroprądy, a jego działanie wspomaga chromoterapia. Mikroprądy przynoszą energię komórkom i sprawiają, że energia świetlna skutecznie do nich dotrze. Zabieg poprawia cyrkulację i normalizuje system limfatyczny, działa stymulująco i regenerująco.

Masaż próżniowy vacum

Masaż stymuluje pracę układu limfatycznego i cyrkulacji krwi wpływając na poprawę metabolizmu w miejscu poddanym zabiegowi. Zwiększenie ukrwienia polepsza dotlenienie komórek skóry i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. Zabiegi działają ujędrniająco, detoksykująco, polepszają kondycję skóry.

Działanie/ efekty :

" działa drenażowo -stymuluje system limfatyczny, wydalanie toksyn
" stymuluje metabolizm komórkowy
" polepsza dotlenienie komórek
" działa wygładzająco
" daje efekt liftingujący
" pobudza cyrkulację krwi
" ujędrnia, wzmacnia mięśnie, działa liftingująco
" polepsza jędrność skóry i jej koloryt

Masaż vacum pomaga w "organizowaniu się" komórek ściślej.
Po zabiegu skóra może być chwilowo zaczerwieniona co jest efektem pobudzenia ukrwienia. Zaczerwienie i uczucie lekkiego opuchnięcia lub przesuszenia może wystąpić także w przypadku skóry przesuszonej, gdy w naskórku nie ma dostatecznej ilości wilgoci. Po nawilżeniu skóry efekt ten ustępuje.


CHROMOTERAPIA
Światło i kolor oddziaływują na nasz organizm również gdy mamy zamknięte oczy. Pierwotnie uważano, że promienie słońca mogą oddziaływać na nasz organizm tylko gdy mamy oczy otwarte. Jednakże światło także oddziaływuje na nasz organizm poprzez skórę i jest ono niezbędne do prawidłowego funkcjonowania komórek.
Działanie światła na komórki:
Terapia kolorami zwiększa między innymi syntezę kolagenu i rewitalizuje skóre. Dział łagodząco, poprawia stan skóry. Pobudzenie fotoreceptorów aktywuje różnorodne reakcje, jak na przykład: synteza DNA, RNA, stymulacja syntezy kolagenu. W rezultacie następuję działanie regeneracyjne, normalizujące i wspomagające leczenie uszkodzonych komórek. W rezultacie światło oddziaływuje korzystnie na metabolizm komórkowy.Powrót do treści | Wróć do menu głównego